Kas ir BEE BITE Un Kā Tas Radies? | BEE BITE
Loading...

Vitamīniem bagātākais bišu maizes kumoss Tavai ikdienas enerģijai un imunitātes nostiprināšanai.

Bee Bite ir košļājamas pastilas, kuru sastāvā ir 100% dabīga, Latvijā ievākta bišu maize. Mūsu komanda bišu maizei piešķīrusi jaunu formu, lai mūsdienu straujajā ritmā, to būtu ērti lietot ikvienam.

Bee Bite ir vienīgās 100% dabīgās bišu maizes pastilas Latvijā, kuru lietošanu apstiprinājis Pārtikas un Veterinārais Dienests. Reģ. nr.: 10404.

Imunitātei

Redzei

Atmiņai

Gremošanas sistēmai

Sirdij

Asins sastāva uzlabošanai

Bišu maize

ir dabas veidots produkts ar pasaulē lielāko bioloģiski aktīvo vielu daudzumu un daudzveidību. Tā satur ap 240 bioloģiski aktīvās vielas, kuras nepieciešamas normālai cilvēka organisma darbībai.

Ko satur bišu maize?

Bišu maize satur visas 20 aminoskābes, tai skaitā 8 neaizvietojamās. Tās sastāvā ir vitamīni A, B1, B2, B3, B6, C, E, D, K, PP, H u.c. Tā kā šie ir dabas radītie vitamīni, atšķirībā no sintētiski radītajiem vitamīniem, organisms tos spēj pilnībā izmantot. Bišu maizē ir dzelzs, magnijs, kalcijs, kālijs kā arī daudzas citas minerālvielas - P, S, CI, Na, Cu, Zn, Co, Mo, Se, Cr, Ni, Si.

Olbaltumvielas un taukskābes

Bišu maizē ir sastopamas daudzreiz vairāk olbaltumvielu nekā, piemēram, gaļā, zivīs, pienā, tikai salīdzinot ar gaļu, organisms netiek piesārņots ar atkritumvielām, indēm, toksīniem. Bišu maize lielā daudzumā satur nepiesātinātās taukskābes omega- 3 un omega-6, kuras ir ļoti nepieciešamas normālai cilvēka nervu šūnu darbībai.

Bišu maizi ieteicams lietot imūnsistēmas striprināšanai, redzes, atmiņas un koncentrēšanās spēju uzlabošanai, kā arī gremošanas sistēmas darbības un asins sastāva uzlabošanai, dažādu aknu slimību profilaksei. Tai ir spēcīgas pret sklerozes īpašības un tā ir izmantojama, kā efektīvs līdzeklis organisma rehabilitācijai pēc antibiotiku lietošanas, jo atjauno kuņģa un zarnu mikrofloru. Bišu maizei piemīt holesterolu saistošās īpašības, tāpēc to var izmantot sliktā holesterīna samazināšanai asinīs. To ieteicams lietot mazasinības, apetītes trūkuma un hepatīta profilaksei, kā arī sirds un asinsvadu veselības uzlabošanai. Ātri atjauno spēkus pēc garīgas un fiziskas pārpūles.